Kuriozas FIBA lange – į aikštę išbėgo šuo

Praėjusią naktį vykusiose FIBA Amerikos taurės atrankos rungtynėse tarp Argentinos ir Čilės – užfiksuotas įdomus incidentas.

Argentinos vyrų krepšinio rinktinė<br> AFP/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2024, 2:08 PM

Pietų Čilėje esančiame Valdivijos mieste vykęs susitikimas netikėtai buvo trumpai sustabdytas, kai ant parketo pasirodė šuo su perkąstu kamuoliu nasruose.

Tai gerokai nustebino Miuncheno „Bayern“ lyderį Leandro Bolmorą. Tuo pačiu metu aiškėje buvo ir kitos Eurolygos žvaižgdės iš Argentinos – Facundo Campazzo ir Gabrielis Deckas iš Madrido „Real“.

Šuns gaudynėms užtrukus ilgiau, nei tikėtasi, teisėjai galiausiai paskelbė priverstinę minutės pertraukėlę. Po jos rungtynės buvo pratęstos.

Papildomas poilsis ir meistriškas Eurolygos žvaigždžių žaidimas Argentinos rinktinės neišgelbėjo. Argentina 79:77 (26:11, 27:31, 6:18, 20:17) nusileido Čilės rinktinei.

Argentinos rinktinėje G.Deckas pelnė 20 taškų, F.Campazzo pridėjo 16 taškų, L.Bolmoras – dar 12 taškų.

Į pergalę Čilės rinktinę atvedė Estijoje žaidžiantis Manuelis Suarezas, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Lietuva tiesiogiai“: kaip Ukrainai laimėti karą?