Triuškinantį deficitą panaikinusios „Kings“ neišgelbėjo jau eilinis D. Sabonio trigubas dublis

Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (33/34) ekipa dar ketvirtojo kėlinio pradžioje atsiliko net 20 taškų skirtumu. Triuškinantis deficitas nepalaužė Kalifornijos valtijos krepšininių – ketvirtajame kėlinyje jie užkūrė tikrą pirtį pirmavusiai „Miami Heat“ (32/25) komandai, bet pergalei to neužuteko.

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2024, 7:21 AM, atnaujinta Feb 27, 2024, 7:36 AM

Milžinišką deficitą panaikinusi „Kings“ savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti priešininkų pranašumą 110:121 (33:32, 29:33, 19:36, 29:20).

D.Sabonis šiose rungtynėse ir vėl spindėjo ryškiausiomis spalvomis.

27-erių lietuvis per 40 aikštėje praleistų minučių įmetė 14 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo net 21-asis jo trigubas dviženklis šiame sezone.

Rungtynių pradžia „Kings“ krepšininkams nieko blogo nežadėjo – jie buvo priekyje didžiąją dalį pirmosios akistatos pusės.

Tolti nuo varžovų „Heat“ klubas pradėjo po ilgosios petraukos – įspūdingas trečiasis kėlinukas leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą, o dar ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipas skyrė net 20 taškų (103:83).

Atrodė, kad Floridos valstijos klubas iškovos lengvą pergalę, bet „Kings“ nenuleido rankų ir ėmė artėti prie varžovų – aikštės šeimininkai surengė įspūdingą atkarpą ir ketvirčio pabaigoje priartėjo vos iki dviejų taškų (108:110).

Vis dėl to jėgų pabaigoje pritrūko. Nors ir trapų, bet pranašumą išsaugojusi „Heat“ atsitiesė ir solidžiau užbaigė rungtynes.

„Heat“ į pergalę vedė 28 taškus aikštės šeimininkams suvertęs Bamas Adebayo.

„Sacramento Kings“: Keeganas Murray 28, De'Aaronas Foxas 27, Domantas Sabonis ir Kevinas Huerteris po 14.

„Miami Heat“: Bamas Adebayo 28, Jaime Jaquezas 26, Kevinas Love'as 19.