Bostone – puikus K. Porzingis ir devintoji „Celtics“ pergalė paeiliui

Rytų konferencijos lyderė „Boston Celtics“ (46/12) ekipą antroje mačo pusėje susitvarkė su „Philadelphia 76ers” (33/25) krepšininkais. Latvis Kristapas Porzingis prie Bostono ekipos pergalės prisidėjo solidžiu žaidimu.

Kristapas Porzingis ir Jaysonas Tatumas<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 28, 2024, 8:26 AM, atnaujinta Feb 28, 2024, 8:27 AM

„Celtics“ namuose 117:99 (30:30, 23:21, 33:24, 31:24) įveikė Filadelfijos ekipą ir šventė 9-ąją pergalę paeiliui.

Pirmoji mačo dalis buvo įtempta (53:51), tačiau antroje susitikimo pusėje „Celtics“ demonstravo kur kas geresnį žaidimą. Antrąją rungtynių dalį aikštelės šeimininkai laimėjo (64:48).

Latvis K.Porzingis per 31 minutę aikštelėje įmetė 23 taškus (4/10 dvit., 1/2 trit., 12/12 baud.) ir sugriebė 12 atšokusių kamuolių. Puolėjas buvo trečias rezultatyviausias žaidėjas „Celtics“ komandoje.

Už latvių žvėrį geriau žaidė tik Jaylenas Brownas ir Jaysonas Tatumas.

„76ers” nuo pralaimėjimo neapsaugojo puikus Tyrese‘o Maxey pasirodymas. Vikrusis gynėjas per 36,5 minutės pasižymėjo 32 taškais (8/12 dvit., 4/12 trit., 4/4 baud.) ir 5 rezultatyviais perdavimais.

„Celtics“ Rytuose ir toliau rikiuojasi pirmoje pozicijoje ir 7,5 pergalės pirmauja prieš artimiausius varžovus „Cleveland Cavaliers“. Tuo tarpu „76ers” Rytų konferencijoje užima 6-ąją vietą.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 31 (10/12 dvit., 1/2 trit., 8/10 baud., 6 atk. kam., 4 klaid.), Jaysonas Tatumas 29 (8/13 dvit., 1/7 trit., 10/11 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Kristapas Porzingis 23 ir Jrue Holiday 13 (5/7 dvit., 1/1 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 klaid.).

„76ers”: Tyrese’as Maxey 32, Ricky Councilas 16 (6/8 dvit., 4/4 baud., 4 atk. kam.), Tobiasas Harrisas (3/12 dvit., 2/7 trit.) ir Cameronas Payne’as (2/4 dvit., 3/5 trit.) po 13, Mo Bamba 10 (2/5 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.).