Lyderio netekusi „Virtus“ solidžiai atsirevanšavo „Valencia“ ekipai už pralaimėjimą pirmajame rate

Bolonijos „Virtus“ (17/10) namuose susitvarkė su Valensijos „Valencia Basket“ (13/14) krepšininkais ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame rate. Tiesa, Luca Banchi neteko vieno komandos lyderių Tornikė Šengelijos, kuris pirmajame kėlinyje susižeidė koją.

Marco Belinelli<br> SPO/SIPA/Scanpix nuotr.

Feb 29, 2024, 9:02 PM, atnaujinta Mar 1, 2024, 12:14 AM

„Virtus“ 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 22:17) įveikė „Valencia Basket“ krepšininkus.

Primename, kad pirmąją šių ekipų akistatą Ispanijoje 79:71 laimėjo „Valencia Basket“ ekipa.

Didžiausias smūgis italų klubui įvyko pirmajame kėlinyje, kuomet traumą patyrė kartvelas T.Šengelija. Puolėjas šiose rungtynėse sužaidė 6 minutes ir daugiau ant parketo nebepasirodė.

Rezultatyviausiai šiose rungtynėse sužaidė veteranas Marco Belinelli, kuris per 23 minutes įmetė 16 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.).

„Valencia Basket“ nuo pralaimėjimo neapsaugojo solidus Chrisas Jonesas. Gynėjas per 22,5 minutės sumetė 20 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.) ir mačą baigė 22 naudingumo balais.

„Virtus“: Marco Belinelli 16, Jordanas Mickey 14 (5/10 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 3 blok. met., 20 naud. bal.), Isaia Cordinier 12 (4/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud., 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Iffe Lundbergas 11 (3/4 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud., 4 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Bryantas Dunstonas 8 (4/5 dvit.).

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 20, Semi Ojeleye (2/6 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam., 4 rez. perd., 3 klaid.) po 9, Jaime Pradilla 8 (4/5 dvit., 0/2 baud., 3 atk. kam.), Nathanas Reuversas 7 (1/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir Kevinas Pangosas 6 (2/3 trit., 5 rez. perd., 3 atk. kam., 10 naud. bal.).