Belgrade – serbo karjeros šou ir saldus „Partizan“ revanšas prieš „Anadolu Efes“

Žejlko Obradovičiaus vadovaujama Belgrado „Partizan“ (13/14) po įspūdingo Aleksa Avramovičiaus šou įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (11/16) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame Eurolygos rate.

Aleksa Avramovičius<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Feb 29, 2024, 9:02 PM, atnaujinta Mar 1, 2024, 12:13 AM

„Partizan“ namuose 100:90 (17:20, 26:20, 21:19, 36:31) nugalėjo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Iki ketvirtojo kėlinio vidurio Belgrade kova vyko taškas į tašką (77:76), tačiau po to penkių minučių atkarpą 23:14 laimėjo Ž.Obdradovičiaus auklėtiniai, kurie galop 100:90 įveikė Turkijos grandus.

Įspūdingą puolimo šou „Partizan“ gretose surengė pasaulio čempionate siautęs Aleksa Avramovičius.

Kairiarankis gynėjas vos per 21,5 minutės pelnė 30 taškų (9/10 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 32 naudingumo balus. Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios gynėjo rungtynės Eurolygoje per jo karjerą.

„Anadolu Efes“ gretose rezultatyviausiai žaidė Willas Clyburnas, kuris pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir sukaupė 21 naudingumo balą.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 30, Zachas LeDay 21 (7/10 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud., 8 atk. kam., 4 išpr. praž., 27 naud. bal.), Kevinas Punteris 16 (3/8 dvit., 3/4 trit., 3 rez. perd.) ir Danilo Andjušičius 15 (3/3 trit., 6/6 baud., 4 išpr. praž.).

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 17, Tiboras Pleissas 13 (5/6 dvit., 1/3 trit., 2 atk. kam., 2 rez. perd.), Shane‘as Larkinas 11 (3/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 21 naud. bal.), Tyrique‘as Jonesas 10 (5/6 dvit., 4 atk. kam.).