„Lakers“ žvaigždžių duetas nukalė sudėtingą pergalę prieš NBA autsaiderius

Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas kartu pelnė 71 tašką, tačiau „Los Angeles Lakers“ (33/28) tik po pratęsimo įveikė prasčiausią NBA komandą.

„Lakers“ žvaigždžių duetas nukalė sudėtingą pergalę prieš NBA autsaiderius<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Mar 1, 2024, 9:23 AM

Žvaigždžių vedamas Los Andželo klubas po pratęsimo namuose 134:131 (31:34, 39:35, 29:26, 27:31, 8:5) įveikė „Washington Wizards“ (9/50).

Pratęsime geriau startavo svečiai iš Vašingtono. Buvęs „Lakers“ žaidėjas Kyle‘as Kuzma pataikęs tritaškį ir du baudos metimus likus žaisti mažiau nei 4 minutes „Wizards“ ekipai suteikė 3 taškų persvarą.

Visgi, kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutiniai „Wizards“ taškai ir greitai rezultatą persvėrę „Lakers“ iškovojo pergalę.

A.Davisas ant parketo praleido 41 minutę, per kurią surinko 40 taškų (14/22 dvit., 12/13 baud.), 15 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus ir klaidą.

L.Jamesas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 31 tašką (10/19 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 bloką ir 4 klaidas.

Los Andželo klubas turėdamas 33 pergales po 61 rungtynių užima 9-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Wizards“ iškovojo vos 9 pergales per 59 mačus ir turi patį blogiausią rezultatą visoje lygoje.

„Lakers“: Anthony Davisas 40, LeBronas Jamesas 31 ,D'Angelo Russellas 22.

„Wizards“: Jordanas Poole'as 34, Marvinas Bagley 23, Kyle'as Kuzma ir Corey Kispertas po 20.