Uraganinis krepšinis Stambule: Šaro auklėtiniai šventė pergalę taškų lenktynėse Pagerino sezono rekordą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ (16/11) ekipa pergalingai sugrįžo į Eurolygos kovas. Penktadienį vykusiose rungtynėse Šaro auklėtiniai namuose pranoko kitą lietuvišką klubą – Vitorijos „Baskonia“ (14/13), kuriam atstovauja Tadas Sedekerskis.

Š.Jasikevičius.<br>R. Vilkelio nuotr.

Mar 1, 2024, 7:40 PM, atnaujinta Mar 1, 2024, 10:48 PM

„Fenerbahce“ laimėjo itin rezultatyvią dvikovą 111:96 (32:34, 23:20, 23:24, 33:18).

T.Sedekerskis pralaimėjimu pažymėtoje akistatoje per 26 minutes įmetė 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Jau nuo pat rungtynių pradžios tapo aišku, kad šiose rungtynėse užvirs itin rezultatyvi kova. Vien pirmajame kėlinyje abi komandos buvo įmetusios daugiau nei po 30 taškų.

Trečiojo ketvirčio metu „Baskonia“ bandė nutolti nuo varžovų ir vienu metu atitrūko 6 taškų skirtumu, bet Šaro auklėtiniai nepaleido priešininkų į priekį ir netrukus vėl išsiverė į priekį.

Mačo pabaigoje „Fenerbahce“ perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir nutolo dviženkliu pranašumu bei įsirašė 16-ąją pergalę šiame sezone. Kartu tai buvo rezultatyviausios Stambulo klubo rungtynės šiame sezone.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 19, Tarikas Biberovičius 17, Nathanas Sestine 14, Marko Guduričius 13.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 18, Danielis Diezas 15, Chima Moneke 14, Jordanas Theodore‘as 11.