Rungtynių pabaigoje vos neprisižaidusi ASVEL krepšinio profesoriui išrašė pralaimėjimą

Dramatišką pergalę penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse iškovojo Vilerbano AVEL (6/21) krepšininkai. Prancūzijos klubas savų sirgalių akivaizdoje 81:77 (22:13, 17:22, 23:21, 19:21) pranoko be Nikola Mirotičiaus rungtyniavusią Milano „Olimpia“ (11/16) ekipą.

E.Messina.<br>M. Patašiaus nuotr.

Mar 1, 2024, 8:54 PM, atnaujinta Mar 2, 2024, 12:00 AM

Aikštės šeimininkai kraujo skonį pajuto nuo pirmųjų rungtynių minučių. Sėkmingai mačą pradėjusi ASVEL įgijo ankstyvą pranašumą ir kontroliavo akistatos tempą.

Ketvirtajame kėlinyje „Olimpia“ krepšininkams buvo pavykę sušvelninti atsilikimą iki minimumo, tačiau tada Prancūzijos klubas surengė įspūdingą atkarpą ir nurūko nuo priešininkų dviženkliu pranašumu.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes komandas skyrė 14 taškų skirtumas ir atrodė, kad ASVEL švęs užtikrintą pergalę. Vis dėlo „Olimpia“ vėl priminė apie save – prapliupo tritaškiais ir žaibiškai priartėjo prie varžovų.

Tiksint paskutinėms sekundėms M.Lo dar turėjo proga tritaškiu metimu išlyginti rezultatą, bet jo šūvis tikslo nepasiekė.

ASVEL: Joffrey Lauvergne‘as 17, Nando De Colo 13, Mike‘as Scottas 12.

„Olimpia“: Devonas Hallas 19, Maodo Lo 15, Kyle‘as Hinesas 11.