M. Jamesas netapo rekordininku, bet „Monaco“ išsivežė pergalę iš Barselonos

Penktadienį Eurolygoje ietis surėmė du lietuviškų akcentų turintys klubai. Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (18/9)  ekipa savo aikštėje priėmė „Monaco“ (17/10) klubą, kurio garbę gina Donatas Motiejūnas.

M.Jamesas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 1, 2024, 9:28 PM, atnaujinta Mar 1, 2024, 11:48 PM

Aikštės šeimininkai krito po „Monaco“ kojomis 67:77 (21:12, 14:21, 16:27, 16:17).

Šiose rungtynėse „Monaco“ amerikietis M.Jamesas turėjo galimybę tapti visų laikų rezultatyviausiu Eurolygos žaidėju. Kad užfiksuotų šį pasiekimą jam į „Barcelona“ krepšį reikėjo įmesti bent 29 taškus.

Vis dėlto šio pasiekimo amerikietis neužfiksavo – jis pelnė 17 taškų ir dabar iki visų laikų lyderio Vassilio Spanoulio jam liko pelnyti 12 taškų.

Šios rungtynės tapo ypatingos „Barcelona“ krepšininkui Ricky Rubio, kuris po ilgos pertraukos vėl grįžo į klubinio krepšinio kovas – krepšininkas aikštėje pasirodė antrojo kėlinio metu. Šiose rungtynėse krepšininkas pasižymėjo pelnydamas penkis taškus.

Paskutinį kartą su „Barcelona“ marškinėliais garsusis ispanas rungtyniavo 2011-ųjų kovą.

R.Jokubaitis šiose rungtynėse per 12 minučių pasižymėjo įmesdamas 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), jis taip pat aliko rezultatyvų perdavimą ir surinko vieną naudingumo balą.

Tuo metu D.Motiejūnas per 12 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„Barcelona“: Janas Vesely 19, Nicolasas Laprovittola 13, Tomašas Satoransky 8.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 17, Matthew Strazelis 13, Donatas Motiejūnas 12.