Domantas Sabonis surengė dar vieną galingą pasirodymą, o „Sacramento Kings“ (34/25) nugalėjo Vakarų konferencijos lyderius.

D. Sabonis dominavo prieš geriausiai besiginantį NBA krepšininką, o „Kings“ įveikė konferencijos lyderius<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 2, 2024, 8:17 AM

Lietuvio atstovaujamas klubas po pratęsimo išvykoje 124:120 (30:22, 30:37, 31:23, 24:33, 9:5) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (42/18).

D.Sabonis rungtyniavo 41 minutę, o per ją pelnė 21 tašką (6/12 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir kartą suklydo.

Lietuviui dominuoti netrukdė ir faktas, jog prieš jį gynėsi Rudy Gobert‘as. Neabejojama, kad prancūzas šį sezoną be didesnės konkurencijos bus pripažintas geriausiai besiginančiu žaidėju.

Ketvirtajame kėlinyje paskutinė minutė prasidėjo „Kings“ ekipai pirmaujant 115:114. D.Sabonis galėjo padidinti pranašumą, tačiau R.Gobert‘as blokavo lietuvio metimą, o kitoje aikštės pusėje prancūzas išprovokavo Domanto pražangą ir pataikęs vieną baudos metimą išlygino rezultatą.

Per likusį ketvirtojo kėlinio laiką „Kings“ prametė dar tris metimus, savo šūvio nepataikė ir Karlas-Anthony Townsas, tad komandos keliavo į pratęsimą.

Sužaidus vos vieną minutę pratęsime D.Sabonis užsidirbo šeštąją pražangą ir buvo išvytas iš aikštės, o kiek vėliau K.Townsui pataikius baudos metimus „Timberwolves“ pirmavo 120:117.

Svarbiausiu metu Malikas Monkas pataikė du tritaškius paeiliui ir Mineapolio klubui prametus visus savo likusius rungtynių metimus svečiai iš Sakramento šventė pergalę.

Nuostabias rungtynes sužaidė M.Monkas. „Kings“ didvyriu tapęs gynėjas surinko 39 taškus (11/21 dvit., 5/8 trit., 2/4 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus ir 1 klaidą.

„Kings“ turėdami 34 laimėjimus po 59 rungtynių užima 7-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Timberwolves“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir su 42 pergalėmis pirmauja konferencijoje.

„Timberwolves“: Jadenas McDanielsas 26, Karlas-Anthony Townsas 19, Nazas Reidas 18.

„Kings“: Malikas Monkas 39, Domantas Sabonis 21, Keeganas Murray 17.