Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dviženkliu, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (37/25) klubas Kanadoje 139:98 (42:28, 26:17, 38:31, 33:22) įveikė pirmąjį lietuvio NBA atstovautą klubą – Toronto „Raptors“ (23/39).

J. Valančiūnas sugrįžimą į Kanadą pažymėjo dvigubu dubliu ir triuškinančia pergale<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 6, 2024, 7:27 AM

JV prieš savo buvusią komandą surinko 10 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką ir 2 klaidas.

Lietuvis „Raptors“ komandos marškinėlius vilkėjo 2012–2019 metais.

„Pelicans“ jau po sėkmingai užbaigto pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą, o sužaidus vos keturias minutes antrajame ketvirtyje komandas skyrė 26 taškai (56:30).

Apsukų nemažinę svečiai pasiekė pergalę 41 taško skirtumu – didžiausiu šiame sezone.

Įdomu, jog antra didžiausia „Pelicans“ pergalė šiame sezone lygiai prieš mėnesį buvo pasiekta prieš tą patį Toronto klubą (138:100).

Nugalėtojų gretose labiausiai spindėjo Trey‘us Murphy, kuris rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 34 taškus (1/3 dvit., 10/14 trit., 2/4 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Naujojo Orleano klubas turėdamas 37 pergales po 62 rungtynių užima 5-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Raptors“ su 23 pergalėmis žengia 12-oje Rytų konferencijos pozicijoje.

„Raptors“: Immanuelis Quickley 17, Gary Trentas 16, R.J. ir Kelly Olynykas po 15.

„Pelicans“: Trey’us Murphy 34, Herbertas Jonesas 17, Zionas Williamsonas 16.