NBA lyderis pagal trigubus dublius Domantas Sabonis užfiksavo dar vieną tokį pasirodymą, o lietuvio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (35/26) klubas iškovojo pergalę.

D. Sabonis susirinko dar vieną trigubą dublį, o lietuvio pranašumą pripažino pats Karalius<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Mar 7, 2024, 8:07 AM, atnaujinta Mar 7, 2024, 8:11 AM

Sakramento ekipa Los Andžele 130:120 (28:37, 44:20, 32:35, 26:28) įveikė vietos „Lakers“ (34/30).

Lietuvis per 38 minutes surinko 16 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), 20 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 12 rezultatyvių perdavimų ir 3 klaidas.

Tai buvo 22 D.Sabonio trigubas dublis šį sezoną ir pagal šį statistinį rodiklį lietuvis neturi sau lygių.

Lemiamas rungtynėse tapo ketvirtasis kėlinys, kurį „Kings“ laimėjo 24 taškų skirtumu – 44:20. Į ilgąją pertrauką išėję svečiai turėjo dviženklę persvarą 72:57.

Pajautę savo pranašumą „Kings“ krepšininkai nebestabdė ir visų likusių rungtynių metu išlaikę dviženklį pranašumą šventė lengvą pergalę.

Šį sezoną tai buvo trečioji Sakramento pergalė prieš „Lakers“ klubas, tuo tarpu Los Andželo ekipa iškovojo vieną pergalę tarpusavio rungtynėse.

Įspūdingas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė De‘Aaronas Foxas. Gynėjas pelnė 44 taškus (17/26 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų negelbėjo net LeBronas Jamesas. Nesenstantis Karalius rungtynes užbaigė su 31 tašku (9/12 dvit., 1/4 trit., 10/10 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 13 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“ su 35 pergalėmis po 61 rungtynių Vakarų konferencijoje užima 7-ąją vietą. „Lakers“ turėdami 34 laimėjimus ir 30 nesėkmių užima 10-ąją vietą.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31, Rui Hachimura 29, Austinas Reavesas 18.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 44, Malikas Monkas 26, Domantas Sabonis 16.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?