D. Sabonio šou: fantastišką pasirodymą vainikavo pergalę išplėšęs lietuvio dėjimas

Domantui Saboniui ir jo atstovaujamai „Sacramento Kings“ (35/36) dramatiškai pavyko išlikti pergalių kelyje. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse „Kings“ savo aikštėje vykusioje paskutinių sekundžių dramoje pranoko „San Antonio Spurs“ (13/50) krepšininkus.

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 8, 2024, 7:30 AM, atnaujinta Mar 8, 2024, 7:52 AM

„Kings“ laimėjo rungtynes 131:129 (30:31, 41,28, 29:36, 31:34), o pergalingų taškų autoriumi tapo D.Sabonis.

Apskritai 26-erių lietuvis sužaidė fantastiškas rungtynes – įmetė net 31 tašką (13/18 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atovojo 17 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame kėlinyje „Kings“ krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų ir įgijo 15 taškų pranašumą, bet „Spurs“ nenuleido rankų, artėjo prie aikštės šeimininkų, o po trijų kėlinių komandas skyrė penki taškai – 100:95.

Vaizdas aikštėje ėmė keistis ketvirtajame kėlinyje – „Spurs“ persvėrė rezultatą ir įpusėjus ketvirčiui įgijo aštuonių taškų pranašumą.

Rungtynių pabaiga virto nervų karu, o pirmose fronto linijose stovėjo D.Sabonis.

Likus žaisti 8 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus 129:129, bet tada lietuvis perėmė kamuolį ir įkraudamas jį iš viršaus išvedė „Kings“ į priekį.

Paskutinysis svečių išpuolis buvo nesėkmingas ir aikštės šeimininkai šventė dramatišką pergalę.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Domantas Sabonis 31, Malikas Monkas 18.

„San Antonio Spurs“: Devinas Vassellis 30, Malaki Branhamas 23, Zachas Collinsas 22.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?