Įtampos kupinose rungtynėse: Sh. Napiero pergalingas metimas į „Partizan“ krepšį

Tarsi išvykoje žaidusiems Milano „Olimpia“ (12/16) krepšininkams vos pavyko išnešti sveiką kailį iš savo namų arenos. Sausakimšoje „Mediolanum Forum“ arenoje gausaus palaikymo sulaukė svečiai iš Belgrado.

Sh. Napieras<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Mar 8, 2024, 9:20 PM, atnaujinta Mar 8, 2024, 11:48 PM

„Olimpia“ namuose 85:83 (22:21, 19:19, 23:27, 21:16) nukovė gausaus palaikymo sulaukusią Belgrado „Partizan“ (14/14) ekipą.

Sunkiai rungtynes pradėję „Olimpia“ krepšininkai greitai pagavo žaidimo tempą. Po pirmo kėlinio rezultatas 22:21.

Į antrą kėlinį svečiai iš Serbijos atėjo gerokai labiau pasiruošę, tačiau to neužteko. Toliau į žaidimą besikabinę namų šeimininkai pirmą pusę baigė vos vieno taško skirtumu 41:40.

Po pertraukos įtampa niekur nedingo. Željko Obradovičiaus auklėtiniai iš visų jėgų kabinosi į žaidimą ir visas rungtynes palaikė vos kelių taškų skirtumą, tačiau ilgam pranašumo išlaikyti nepavyko. Dramatiškas Shabazzo Napiero metimas užmynus trijų taškų liniją išvedė Milano ekipą į priekį, o netaiklus Zacho LeDay metimas užtikrino vietos šeiminkų pergalę.

„Olimpia“ į pergalę vedė Shavonas Shieldsas, per 33 minutes įmetęs 19 taškų, atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„Partizan“ gretose tikrą pirtį užkūrė Aleksa Avramovičius, per 32 su puse minutės įmetęs 19 taškų, atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 18 naudingumo balų.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas ir Nikola Mirotičius po 19, Devonas Hallas 18, Shabazzas Napieras 15.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 19, Bruno Caboclo 13, Zachas Leday 12, Danilo Andjusičius 11.