Karjeros rekordą pakartojęs M. Grigonis iškovojo „Panathinaikos“ pergalę

Pergalių seriją toliau tęsianti Atėnų „Panathinaikos“ (18/10) su Mariumi Grigoniu priešakyje penktadienio vakarą namuose įveikė lygos autsaideriu laikomą Vilerbano ASVEL (6/22).

Marius Grigonis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 8, 2024, 9:05 PM, atnaujinta Mar 8, 2024, 11:11 PM

Ergino Atamano auklėtiniai rungtynes laimėjo 85:67 (20:17, 18:19, 21:14, 26:17).

„Panathinaikos“ jau nuo rungtynių pradžios turėjo pranašumą, bet atkaklus ASVEL žaidimas greit tirpdė skirtumą. Po pirmų dešimties minučių Graikijos ekipa priekyje 20:17.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai kiek prislopo, o tuo pasinaudojęs ASVEL šoko į priekį. Beveik visą kėlinį trukęs nervų karas galiausiai baigėsi vos 2 taškų skirtumu 38:36.

Vis dėlto po pertraukos grįžę „Panathinaikos“ krepšininkai greitai atsistatė ir pradėjo kurtis pranašumą, kurio sudeginti Vilerbano ekipos krepšininkams nepavyko iki pat rungtynių pabaigos.

Solidžiai prie pergalės prisidėjo M.Grigonis, per 28 su puse minutės įmetė 14 taškų (4/4 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Jerianas Grantas 21, Mathiasas Lessortas 17, Marius Grigonis ir Kostas Sloukas po 14, Kendrickas Nunnas 10.

ASVEL: Nando De Colo 15, Joffrey Louvergne 11, Naomas Yaacov 10, Youshoupha Fallas 8, Deshaunas Thomas 7.