Smurto protrūkis krepšinio aikštėje: bulgaras kibo į atlapus buvusiam NBA krepšininkui

Bulgarijos krepšinio lygoje netrūko aistrų. Šeštadienį vykusiose rungtynėse tarp „Levski“ ir „Shumen“ ekipų žaidėjai santykius aiškinosi ne tik pagal krepšinio, bet ir pagal kovos menų taisykles.

Bulgarijoje kilo muštynės.<br>Stopkadrai.

2024-03-10 11:07

Antrojo kėlinio metu aikštėje įsiplieskė muštynės, kai įpusėjus ketvirčiui „Levski“ krepšininkas Zlatinas Georgievas užsipuolė Karimą Mane'ą.

Po išprovokuotos pražangos, jau nuaidėjus švilpukui, Z.Georgievas tęsė prasiveržimą, bet tada buvo sustabdytas K.Mane'o.

Įsiutęs krepšininkas metė kamuolį į jį sustabdžiusį buvusį NBA krepšininką, bet jam to buvo negana – bulgaras nusprendė atakuoti varžovą kumščiais, prieš tai griebdamas jam už sprando.

Rungtynių arbitrai „Levski“ krepšininkui neabejodami skyrė diskvalifikacinę pražangą.

Akistata kurį laiką buvo sustabdyta, o ją pratęsus, rungtynės užsibaigė „Shumen“ pergale 79:68.