Beprotystė Palangoje: ketvirtfinalio starte amerikietis pagerino NKL rezultatyvumo rekordą

Trečiadienį „7bet-NKL“ startavo ketvirtfinalis, o jame įspūdingai prisistatė Joniškio „Delikateso“ legionierius Devinas Hutchinsonas.

Joniškio „Delikateso“ legionierius Devinas Hutchinsonas. <br> G.Šiupario nuotr.

2024-03-13 21:46

Amerikietis pelnė 51 tašką ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ išvykoje 95:64 (20:13, 25:16, 25:15, 25:20) sutriuškino Palangos „Olimpą“. Serijoje iki trijų pergalių Joniškio komanda išsiveržė 1–0.

D.Hutchinsonas pagerino visų laikų lygos taškų rekordą, kuris buvo 50 taškų ir nuo 2019 metų priklausė Jalenui Riley.

Gynėjas per 38 minutes pataikė 6 dvitaškius iš 10, 11 tritaškių iš 15 ir 6 baudas iš 8. Jis dar atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 49 naudingumo balus.

27-erių gynėjas pirmoje rungtynių pusėje žaidė be keitimų ir įmetė 33 taškus bei surinko 36 naudingumo balus.

Palangos komandai Karolis Guščikas per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

„Olimpas“: Paulius Danisevičius 14 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Karolis Guščikas (5/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Šarūnas Valunta (2/7 trit., 4 rez. perd.) po 11, Amandas Urkis 9 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 51 (6/10 dvit., 11/15 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 5 kld., 49 naud.), Nojus Jankūnas (4/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Ronaldas Rutkauskas (2/4 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 12, Donnellas Karonas Cegersas 11 (5/9 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam.), Lukas Kazlauskas 7 (3/9 dvit., 7 rez. perd.).