Triuškinanti „Kings“ pergalė pažymėta D. Sabonio pagerintu rekordu

Domantas Sabonis tapo „Sacramento Kings“ (37/27) rekordininku pagal pasiektus dvigubus dublius paeiliui, o Kalifornijos klubas namuose sutriuškino vieną iš favoričių laimėti NBA titulą.

Triuškinanti „Kings“ pergalė pažymėta D. Sabonio pagerintu rekordu<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 13, 2024, 7:34 AM, atnaujinta Mar 13, 2024, 7:45 AM

Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 129:94 (38:30, 37:26, 20:22, 34:16) nepaliko vilčių „Milwaukee Bucks“ (42/24) ekipai.

D.Sabonis per nepilnas 34 minutes surinko 22 taškus (10/14 dvit., 2/2 baud.), 11 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 8 rezultatyvius perdavimus ir nė karto nesuklydo.

Aukštaūgiui tai buvo 47 dvigubas dublis paeiliui. Tiek daug „Kings“ komandoje dar nebuvo užfiksavęs joks „Kings“ žaidėjas.

Ilgiausia serija visoje NBA lygoje priklauso Wiltui Chamberlainui. Krepšinio legenda nuo 1964 iki 1967 metų buvo užfiksavęs 227 dvigubus dublius paeiliui.

Lietuvis šį sezoną pirmauja NBA lygoje tiek pagal atliktus dvigubus dublius, tiek pagal trigubus dublius. D.Sabonis užfiksavo 60 dvigubų ir 22 trigubus dublius.

„Kings“ krepšininkai rungtynių eigą kontroliavo nuo pirmųjų akimirkų. Rungtynes dviem tritaškiais pradėję šeimininkai pirmavo visų rungtynių metu, o antrojo kėlinio viduryje įgiję dviženklę persvarą ją sugebėjo išlaikyti iki mačo pabaigos.

Rezultatyviausiai Sakramento klube pasirodė De‘Aaronas Foxas. Gynėjas pelnė 29 taškus (7/12 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo surinko 30 taškų (10/15 dvit., 0/2 trit., 10/14 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvio atstovaujamas klubas turėdamas 37 laimėjimus po 64 rungtynių užima 7-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Bucks“ laimėję 42 rungtynes iš 66 rikiuojasi 2-oje Rytų pozicijoje.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29, Malikas Monkas 25, Domantas Sabonis 22.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Malikas Beasley ir Bobby Portisas po 11.