Eurolygos mūšio neįvyko: T. Sedekerskis su „Baskonia“ užgniaužė „Olimpia“

Ketvirtadienį savo Eurolygos akistatą žaidė Vitorijos „Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu ir Milano „Olimpia“. Rimtos kovos neįvyko – ispanai be didesnio vargo šventė pergalę 88:73 (19:18, 29:16, 21:21, 19:18).

Tadas Sedekerskis<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Mar 14, 2024, 9:17 PM, atnaujinta Mar 14, 2024, 11:45 PM

T.Sedekerskis nugalėtojams per beveik 28 min. surinko 9 taškus (4/6 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atsikovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vitorijos krepšininkai įgijo 14 taškų persvarą antrame kėlinyje – 48:34 ir neleido svečiams sukurti intrigos. Ketvirtame kėlinyje skirtumas buvo pašokęs iki 23 taškų – 79:56.

„Baskonia“: Markusas Howardas 26 (4/10 trit.), Chima Moneke 19, Vanja Marinkovičius 13, Matthew Costello ir Tadas Sedekerskis po 9.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 21, Shavonas Shieldsas 17 (3/10 trit.), Shabazzas Napieras 12, Devonas Hallas 9.

Ispanai siekia įsitvirtinti geriausių ekipų dešimtuke. Praėjusiame ture „Baskonia“ susitvarkė su autsaidere Berlyno ALBA 88:71.

Italijos klubas bando pritartėti prie geriausiųjų komandų, praėjusiame ture susitvarkęs su Belgrado „Partizan“ 85:83.

Pirmame rate „Olimpia“ nugalėjo Vitorijos krepšininkus 76:67.