Po pergalės namuose – „Celtics“ tapo pirmąja komanda užsitikrinusia vietą atkrintamosiose

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) paaiškėjo pirma komanda, užsitikrinusi vietą atkrintamosiose. „Boston Celtics“ (52/14) be problemų susitvarkė su svečiais iš Finikso.

„Boston Celtics“ prieš „Phoenix Suns“<br> USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Mar 15, 2024, 7:03 AM, atnaujinta Mar 15, 2024, 7:05 AM

„Celtics“ namuose 127:112 (35:32, 30:28, 37:25, 25:27) nugalėjo „Phoenix Suns“ (38/28) ir dar tvirčiau įsitaisė pirmoje Rytų konferencijos vietoje.

Bostono ekipą į pergalę vedė Jalenas Brownas, per 33 minutes pelnęs 37 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ gretose rezultatyviai rungtyniavo Devinas Bookeris, per 38 minutes pelnęs 23 taškus, atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Iki reguliaraus sezono pabaigos liekant 16 rungtynių, jau dabar yra aišku, kad net ir visas likusias rungtynes pralaimėję „Celtics“ nenukristų žemiau šeštos vietos, kuri garantuoja vietą atkrintamosiose.

„Celtics“: J.Brownas 37, J.Tatumas 26, A.Horfordas 24, D.White’as 13, J.Holiday 9.

„Suns“: D.Bookeris 23, B.Bealas 22, K.Durantas ir G.Allenas po 20, B.Bolas 10.