Marijampolėje per pratęsimą laimėjęs „Perlas“ išplėšė dar vieną ketvirtfinalio mačą

Aštuoniese rungtyniavę Vilkaviškio „Perlo“ krepšininkai išvykoje 84:78 (24:15, 21:21, 20:24, 8:13, 11:5) per pratęsimą palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir grąžino „7bet-NKL“ ketvirtfinalio seriją į Vilkaviškį.

Vilkaviškio „Perlo ekipa laimėjo.<br> D.Lukštos nuotr.

Mar 21, 2024, 10:33 PM

Serijoje iki trijų pergalių Šarūno Zablockio auklėtiniai atsilieka 1–2. Ketvirtasis serijos mačas bus žaidžiamas kovo 23 d. 16 val.

Priešingai nei prieš tai vykusiuose susitikimuose, į kampą įspraustas „Perlas“ parodė, kad maksimalią koncentraciją gali atsinešti nuo pat dvikovos pradžios ir po Igno Labučio 5 taškų paeiliui atitrūko 11:2.

Visgi po šeimininkų pasitarimo ir 10 pelnytų taškų be atsako įpusėjus pirmajam kėliniui priekyje jau buvo šeimininkai (12:11).

Atkarpų rungtynėse Vilkaviškio krepšininkai, Roko Stankevičiaus pastangomis, surengė 13:1 spurtą ir įgijo dviženklę persvarą (24:13).

Artėjant antrojo ketvirčio viduriui, po Modesto Žaunieriūno tritaškio su pražanga, svečių pranašumas tapo rekordinis (33:18), bet keliaujant į ilgąją pertrauką „Sūduva-Mantinga“ šiek tiek aptirpdė turėtą deficitą (36:45).

Po ilgosios pertraukos „Perlas“ išliko priekyje, tačiau jų turėta persvara sumenko, o likus 3 minutėms paskutiniame kėlinyje šeimininkai galiausiai persvėrė rezultatą (72:70).

Tiksint lemiamai ketvirčio minutei švieslentėje degė lygybė (73:73), o visi abiejų ekipų metimai skriejo pro šalį ir viskas sprendėsi pratęsime.

Armandas Bancevičius pratęsimą pradėjo dvitaškiu su pražanga (76:73), o po jo abi komandos nerealizavo nė vieno metimo iš žaidimo. Visgi tiksint paskutinei minutei tas pats Bancevičius įsūdė dar ir svarbų tolimą bandymą (79:75).

Po pasitarimo žaibišką atsaką turėjo Paulius Beliavičius, kuris nubraukė marijampoliečių skirtumą iki minimalaus (78:79).

Likus paskutinėms 25 sekundėms iniciatyvos ėmęsis 17-metis Bancevičius dar kartą tarė savo žodį tolimu šūviu (82:78), o Stankevičius greitoje atakoje įtvirtino svečių pergalę – 84:78.

Vilkaviškio ekipą į pergalę vedė Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 15 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.), 5 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Rokas Stankevičius per 36 minutes pelnė 15 taškų (5/11 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 efektyvumo balų.

Marijampolės komandai Tautvydas Kliučinykas per 22 minutes pelnė 12 taškų (1/5 dvitaškiai, 2/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Šioje akistatoje svečiai vertėsi be Mantvydo Žukausko, Edo Valentos ir Emilio Baltrimavičiaus.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Beliavičius 16 (4/10 trit.), Vytautas Šulskis 14 (4/9 dvit., 6/7 baud., 5 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 12 (2/7 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Egidijus Dimša 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Dominykas Domarkas 9 (2/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius (5/11 dvit., 10 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas (2/5 trit., 7/7 baud., 5 rez. perd.) po 15, Joshua Nurse'as 12 (6/10 dvit., 11 atk. kam.), Armandas Bancevičius 11 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Kevinas Andersonas 9 (3/8 dvit., 4 rez. perd., 2 blok.), Ignas Labutis (2/4 trit., 6 atk. kam.) ir Edvinas Daunys po 8.