Su NBA legendomis susilyginęs D. Sabonis užfiksavo istorinį pasirodymą ir svariai prisidėjo prie „Kings“ pergalės

Domantas Sabonis per sąlyginai trumpą laiką aikštelėje surinko dar vieną trigubą dublį, o pagal dvigubus dublių seriją susilygino su NBA legendomis Kareemu Abdulu-Jabbaru ir Mosesu Malone‘u.

Domantas Sabonis<br>ZUMAPRESS.COM/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

Mar 21, 2024, 6:27 AM, atnaujinta Mar 21, 2024, 7:12 AM

Sacramento Kings“ (40/28) išvykoje be didesnių problemų 123:89 (32:27, 36:18, 31:20, 24:24) susitvarkė su „Toronto Raptors“ (23/46) krepšininkais.

Šiose rungtynėse D.Sabonis aikštelėje per 27,5 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), sugriebė 17 atšokusių kamuolių, išskirstė 10 rezultatyvių perdavimų, po kartą blokavo varžovo metimą ir suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Lietuvis užfiksavo 51-ąjį savo dvigubą dviženklį šiame sezone iš eilės ir pagal šį rodiklį susilygino su K.Abdulu-Jabbaru ir M.Malone‘u, kurie pagal dvigubų dublių seriją su D.Saboniu dabar dalinasi 14-ąją vietą visoje NBA istorijoje.

Be to, D.Sabonis šiame sezone užfiksavo 64-ąjį dvigubą ir 24-ąjį trigubą dublį. Lietuvis tapo vieninteliu žaidėju NBA per pastaruosius 50 metų užfiksavusiu tokius rodiklius.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė taškas į tašką (32:27), tačiau viskas į Sakramento klubo pusę pakrypo antrajame kėlinyje, kuomet kėlinuko pabaigoje „Kings“ surengė atkarpą 11:0 ir į ilgąją pertrauką ėjo pirmaudami įtikinamu skirtumu (68:45).

Trečiajame ketvirtyje „Kings“ dar labiau nutolo ir 36 minučių žaidimo laiko toliau triuškino varžovus (99:65). Lemiamas rungtynių kėlinys tebuvo formalumas, kurį „Kings“ krepšininkai sutvarkė ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui (123:89).

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė De‘Aaronas Foxas. Gynėjas per 28,5 minutės pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei 3 kartus suklydo.

Tuo tarpu „Raptors“ ekipos nuo triuškinamo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Gary Trento pasirodymas. Gynėjas per 32,5 minutės sumetė 18 taškų (2/8 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), sugriebė 6 atkovotus kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vakarų konferencijoje „Kings“ šiuo metu rikiuojasi šeštoje vietoje, o „Raptors“ Rytuose užima 12-ą poziciją.

„Raptors“: Gary Trentas 18, Ochai‘us Agbaji (3/6 dvit., 2/4 trit., 3 atk. kam., 3 per. kam.) ir Jordanas Nwora (4/5 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud., 5 klaid.) po 13, Jahmi‘usas Ramsey 11 (4/5 dvit., 1/3 trit., 3 atk. kam.) ir Kelly Olynykas (3/4 dvit., 1/3 trit., 3 atk. kam., 4 rez. perd.) bei Bruce‘as Brownas (3/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 klaid.) po 9.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 20, Malikas Monkas 17 (5/5 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud., 2 atk. kam., 2 rez. perd., 3 klaid.), Harrisonas Barnesas 16 (2/4 dvit., 3/5 trit., 2 atk. kam.), Chrisas Duarte 14 (3/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud., 5 atk. kam.), Domantas Sabonis 13 (17 atk. kam., 10 rez. perd.), Keeganas Murray‘us 10 (5/7 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam., 2 blok. met.), Kessleris Edwardsas 9 (3/3 dvit., 1/5 trit., 3 atk. kam.).