Krepšinio profesorius pamokė Š. Jasikevičių: „Fenerbahce“ Milane liko be pergalės

Trečiadienį saldžia pergalę prieš savo buvusią komandą iškovojęs Šarūnas Jasikevičius šį kartą suklupo. Krepšinio specialistas iš Lietuvos ir jo treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ (19/12) ekipa krito Milane.

Š.Jasikevičius.<br>Gintaro Šiupario nuotr.

Mar 22, 2024, 9:24 PM, atnaujinta Mar 22, 2024, 11:46 PM

„Fenerbahce“ nusileido vietos krepšinio profesoriaus E.Messinos treniruojamiems „Olimpia“ (14/17) krepšininkams 76:77 (18:28, 18:15, 15:16, 25:18).

Aikštės šeimininkai varžovams smogė nuo pat rungtynių pradžios, vienu metu komandas skyrė net 17 taškų.

Vis dėlto Šaro auklėtiniai nenuleido rankų, ėmė artėti prie varžovų ir ketvirtojo kelinio antroje pusėje persvėrė rezultatą.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Fenerbahce“ turėjo trijų taškų pranašumą, bet tada tritaškiu rezultatą išlygino N.Mirotičius, o kitą ataką rezultatą persvėrė Sh.Shieldsas.

Primename, kad pirmajame rate Stambule vykusioje dvikovoje po pratęsimo pareikalavusios kovos 85:82 laimėjo „Fenerbahce“.

Primename, kad pergalę iškovojęs Milano klubas kitą savaitę atvyks į Kauną.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 15, Johnathanas Motley ir Tarikas Biberovičius po 13, Nigelas Hayesas-Davisas 10.

„Olimpia“: Nicolo Melli 17, Shavonas Shieldsas 15, Nikola Mirotičius 13.