„Celtics“ krachas: pirmavo 30-ies taškų skirtumu, bet vis tiek pralaimėjo prieš „Hawks“

NBA pirmenybėse „Boston Celtics“ (57/15) iššvaistė 30 taškų persvarą ir lemiamu metu krito prieš „Atlanta Hawks“ (32/39) krepšininkus.

De'Andre Hunteris<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Mar 26, 2024, 11:14 AM

„Celtics“ namuose 118:120 (22:44, 30:34, 22:34, 22:30) apmaudžiai pralaimėjo prieš Atlantos krepšininkus, kurių gretose nežaidė ekipos lyderis Trae Youngas.

Likus 4:21 minutės iki antrojo kėlinio pabaigos „Celtics“ 68:38 daužė „Hawks“ krepšininkus, tačiau viskas pasikeitė antroje mačo dalyje, kuomet De‘Andre Hunterio ir Bogdano Bogdanovičiaus vedami surengė įspūdingą spurtą ir galop laimėjo mačą.

Likus 1:17 min. iki mačo pabaigos po Jayleno Browno dvitaškio „Celtics“ turėjo trapų pranašumą (116:115), tačiau kitoje aikštės pusėje po prasiveržimo taškus pelnė Dejounte Murray (116:117).

Po sėkmingo „Hakws“ išpuolio sekė netikslus J.Browno tritaškis, o kitoje atakoje tas pats D.Murray prametė dvitaškį, tačiau kamuolį atkovojęs Clintas Capela atidavė žaidimo įrankį į perimetrą, kur lemiamą rungtynių tritaškį įmetė D.Hunteris (116:120).

Po to dar dvitaškį įmetė Jaysonas Tatumas, bet tai įtakos rungtynių baigčiai neturėjo (118:120).

„Hawks“ gretose rezultatyviausiai žaidė mačo herojus D.Hunteris, kuris pelnė 24 taškus (4/6 dvit., 4/8 trit.) ir pridėjo 7 atkovotus kamuolius.

„Celtics“ į priekį tempė J.Tatumas, kuris per 39,5 minutės sukratė 37 taškus (11/19 dvit., 2/7 trit., 9/11 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius ir pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus.

Rytų konferencijoje „Celtics“ ir toliau žygiuoja pirmoje vietoje, o tuo tarpu „Hawks“ užima dešimtąją vietą.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 37, Jaylenas Brownas 24 (8/15 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud., 4 atk. kam.), Kristapas Porzingis 17 (6/10 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud., 5 atk. kam.), Paytonas Pritchardas 15 (6/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam. 6 rez. perd.).

„Hawks“: De‘Andre Hunteris 24, Bogdanas Bogdanovičius 22 (4/8 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud., 4 atk. kam.), Dejounte Murray 19 (6/13 dvit., 2/9 trit., 1/4 baud., 15 rez. perd., 5 atk. kam.), Vitas Krejči 16 (2/4 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam.), Clintas Capela 14 (6/10 dvit., 2/4 baud., 12 atk. kam., 3 rez. perd.), Bruno Fernando 13 (6/7 dvit., 3 atk. kam., 3 rez. perd.).