„TTT-Riga“ įveikė vilnietes ir žengė į Baltijos lygos finalą

Moterų Baltijos krepšinio lygos („Biosil-WBBL”) finalo pirmąja dalyve tapo čempionės titulą ginanti „TTT-Riga“ su Gabija Meškonyte, pusfinalyje įveikusi Vilniaus „Kibirkštį“ 72:62 (19:10, 18:19, 23:16, 12:17).

„Kibirkšties“ žaidėja Dalia Donckichytė.<br> M.Baranausko nuotr.
„Kibirkšties“ žaidėja Vanesa Jasa. <br> M.Baranausko nuotr.
„Kibirkšties“ žaidėja Gabrielė Šulskė.  <br> M.Baranausko nuotr.
„Kibirkšties“ žaidėja Gabija Meškonytė <br> M.Baranausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 29, 2024, 6:44 PM

Rungtynes taikliu metimu pradėjo latvė Evelina Otto, bet vilnietės į tai atsakė 8 taškais iš eilės ir pademonstravo, kad yra pasirengusios mesti iššūkį favoritėms. Vis dėlto netrukus sekė jau Rygos komandos įspūdinga atkarpa (17:2), leidusi laimėti kėlinį 19:10.

Antrojo kėlinio viduryje „TTT-Riga“ prarado koją susižeidusią įžaidėją Kyrą Lambert, kuri per 13 žaidimo minučių spėjo komandoms draugėms išdalinti 5 rezultatyvius perdavimus. Vis dėlto tai neišmušė Latvijos ekipos iš vėžių. Čempionės tvirtai laikė pranašumą savo rankose, o trečiajame kėlinyje nutolo 15 taškų skirtumu (58:43).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo dar labiau, o kiek sumažinti jį vilnietėms pavyko tik rungtynių pabaigoje.

Šeštadienį turnyro finale „TTT-Riga“ susitiks su antrojo pusfinalio tarp dviejų Klaipėdos komandų – LCC tarptautinio universiteto ir „Neptūno-Amberton“ – nugalėtojomis. Finalą nuo 16.05 val. tiesiogiai transliuos TV6.

Klaipėdos derbį pralaimėjusi ekipa mažajame finale 13.15 val. susitiks su „Kibirkštimi“.

„TTT-Riga“: Ieva Pulvere, Vanesa Jasa – po 13, Gabija Meškonytė – 11, Dekeiya Cohen – 10, Luize Sila – 9, Margaux Claveau – 8, Evelīna Otto – 6, Kyra Lambert – 2.

„Kibirkštis“: Gabrielė Šulskė – 14, Daugilė Ūsė – 12, Eglė Zabotkaitė – 10, Dalia Donskichytė – 8 (10 rez. p.), Justina Miknaitė, Morgan Pullins, Livija Sakevičiūtė – po 4, Taisiia Udodenko, Ugnė Grigaliūnaitė – po 3.