D. Sabonio trigubas dublis negelbėjo „Kings“ nuo pralaimėjimo namuose

Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ (42/31) klubu patyrė antra pralaimėjimą paeiliui prieš „Dallas Mavericks“ (44/29) ekipą.

D. Sabonio trigubas dublis negelbėjo „Kings“ nuo pralaimėjimo namuose<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 30, 2024, 8:08 AM

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose pralaimėjo rezultatu 103:107 (34:26, 26:25, 22:22, 21:34).

D.Sabonis per 36 minutes surinko 13 taškų (6/12 dvit., 1/4 baud.) 12 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 10 rezultatyvių perdavimų ir 4 klaidas.

Tai buvo 26-asis lietuvio trigubas dublis šį sezoną bei 56-asis dvigubas dublis iš eilės.

Likus rungtyniauti 9 minutes „Kings“ dar pirmavo 92:82, tačiau svečiai per nepilnas 3 minutes pelnė 12 taškų be atsako ir persvėrė rungtynių rezultatą.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus ir pirmieji pasižymėjo svečiai. Likus žaisti 29 sekundes Dante Exumas smeigė tritaškį į Sakramento komandos krepšį.

Kitoje aikštės pusėje tuo pačiu bandė atsakyti Harrisonas Barnesas, tačiau jo metimas skriejo pro šalį. „Kings“ atsikovojo kamuolį ir turėjo dar vieną progą, tačiau tas pats H.Barnesas gavęs kamuolį atliko perdavimą į niekur ir šeimininkai patyrė pralaimėjimą.

Tai buvo antrasis „Kings“ pralaimėjimas prieš Dalaso klubą iš eilės. Prieš tris dienas „Mavericks“ taip pat išvykoje šventė triuškinančią pergalę 132:96.

Nugalėtojų gretose Luka Dončičius pasižymėjo 26 taškais (2/6 dvit., 4/8 trit., 10/14 baud.), 9 atkovotais kamuoliais ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 23, Harrisonas Barnesas 20, Keonas Ellisas 16.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 30, Luka Dončičius 26, Dereckas Lively 12.