K. Porzingio dominavimą pajutęs J. Valančiūnas vėl buvo nerezultatyvus

Jonas Valančiūnas su „New Orleans Pelicans“ (45/29) savo aikštėje nepajėgę įveikti NBA lyderių.

K. Porzingio dominavimą pajutęs J. Valančiūnas vėl buvo nerezultatyvus<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2024, 9:56 AM

Naujojo Orleano klubas namuose 92:104 (37:28, 20:31, 11:24, 24:21) pripažino „Boston Celtics“ (58/16) ir Kristapo Porzingio pranašumą.

Lietuvis žaidė vos 15 minučių, pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Pamatus pergalei „Celtics“ pasistatė trečiajame kėlinyje. Šeimininkai per šį ketvirtį sukrapštė vos 11 taškų, o „Keltai“ savo pranašumą padidino iki 15 taškų (83:68).

Sėkmingai pradėję paskutinį kėlinį Bostono krepšininkai įgijo 22 taškų persvarą (92:70), kuri leido saugiai nužingsniuoti pergalės link.

Latvis K.Porzingis surinko 19 taškų (5/8 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 blokus.

„Celtics“ klubas turėdamas 58 pergales turi geriausią rezultatą visoje lygoje. Naujojo Orleano ekipa su 45 laimėjimais užima 5-ąją vietą Vakarų konferencijoje.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 25, C.J. McCollumas 24, Herbertas Jonesas 18.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23, Kristaps Porzingis 19, Jaylenas Brownas 17.