Įstabaus L. Dončičiaus žaidimo vedama „Mavericks“ ekipa išplėšė jau septintą pergalę iš eilės

Luka Dončičiaus vedamas „Dallas Mavericks“ (45/29) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijoje išplėšė jau septintą pergalę iš eilės.

Luka Dončičius<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2024, 6:34 AM

Išvykoje „Mavericks“ 125:107 palaužė „Houston Rockets“ (38/36) ekipą ir užsitikrino 7-tą pergalę iš eilės.

Nuo rungtynių pradžios abi komandos žaidė tolygiai ir tik pirmo kėlinio pabaigoje Dalaso ekipa pradėjo kurtis pranašumą.

Įspūdingą krepšinio šou užkūrę L.Dončičius ir Kyrie Irvingas jau antrame kėlinyje dvigubino „Mavericks“ pranašumą. Į ilgąją pertrauką svečiai iš Teksaso iškeliavo su 21 taško pranašumu (66:45).

Jabario Smitho Jr. Vedama „Rockets“ ekipa ketvirtame kėlinyje griebėsi paskutinio šiaudo ir pradėjo mažinti skirtumą, tačiau to neužteko – „Mavericks“ šventė jau septintą pergalę iš eilės.

Įstabias rungtynes sužaidęs L.Dončičius per 35 minutes pelnė 47 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Su šia pergale „Mavericks“ žengė į Vakarų konferencijos geriausiųjų penketuką, o „Rockets“ toliau lūkuriuoja 11-oje pozicijoje.