Pastaruoju metu vis trumpiau rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas vėl sulaukė progos pasireikšti, tačiau jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (45/30) klubas patyrė antra nesėkmę paeiliui.

Daugiau laiko pasireikšti gavęs J. Valančiūnas stebėjo „Suns“ žvaigždės dominavimą<br>AP/Scanpix nuotr.

2024-04-02 06:49

Lietuvio klubas namuose 111:124 (28:46, 26:28, 36:29, 21:21) pripažino „Phoenix Suns“ (44/31) komandos pranašumą.

JV ant parketo praleido nepilnas 24 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Kovo mėnesį J.Valančiūno gaunamos minutės gerokai aptirpo. Per paskutines 16 rungtynių, lietuvis aikštelėje bent 20 minučių išbuvo vos 5 kartus.

Rungtynėse prie Finikso klubą viską nulėmė galingas svečių pirmasis kėlinys. Jau per pirmąsias 12 minučių Devinas Bookeris savo sąskaitoje turėjo 24 taškus, o jo vedama „Suns“ ekipa pirmavo net 18 taškų skirtumu, 46:28.

Antroje rungtynių pusėje „Pelicans“ pradėjo mažinti atsilikimą, tačiau tai darė per lėtai ir svečiai iš Arizonos iškovojo pergalę.

Nesustabdomai rungtyniavęs D.Bookeris rungtynes užbaigė varžovams atseikėjęs 52 taškus (11/12 dvit., 8/16 trit., 6/7 baud.), atkovojęs 3 kamuolius ir išdalijęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo trečiosios D.Bookerio rungtynės paeiliui prieš „Pelicans“ komandą, kuomet amerikietis pelnė po 50 taškų. Istorijoje tokį pasiekimą iki šiol buvo užfiksavęs tik rekordų „tėvas“ Wiltas Chamberlainas.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas – bosnis Jusufas Nurkičius surinko 19 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 8/11 baud.), 19 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Naujojo Orleano klubas su 45 pergalėmis po 75 rungtynių Vakarų konferencijoje užima 6-ąją vietą. „Suns“ su 44 laimėjimais rikiuojasi 7-oje pozicijoje.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30, Trey‘us Murphy 21, C.J. McCollumas 15.

„Suns“: Devinas Bookeris 52, Kevinas Durantas 20, Jusufas Nurkičius 19.