Skambus sugrįžimas: J. Embiidas svarbiausiu metu tempė „76ers“ į pergalę

Po kelio operacijos ant parketo sugrįžęs Joelis Embiidas skambiai priminė apie save. Kiek daugiau nei du mėnesius nerungtyniavęs „Philadelphia 76ers“ aukštaūgis (41/35) naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose rungtynėse vedė savo komandą į pergalę.

J.Embiidas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 3, 2024, 7:11 AM, atnaujinta Apr 3, 2024, 7:12 AM

Filadelfijos ekipa namuose 109:105 (25:22, 19:32, 29:26, 36:25) pranoko „Oklahoma City Thunder“ (52/23) krepšininkus.

Savo sugrįžimo rungtynėse J.Embiidas per 29 minutes pasižymėjo įmesdamas 24 taškus (6/11 dvit., 0/3 trit., 12/12 baud.), o prie jų pridėjo 6 atkovotus, 3 perimtus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu svečių komandoje rezultatyviausiai sužaidė Chetas Holmgrenas, jis įmetė 22 taškus.

Simboliška, bet būtent J.Embiidas svarbiausiu metu griebėsi lyderio vaidmens – prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei aikštės šeimininkai dar atsiliko vienu tašku, bet kitoje atakoje aukštaūgis atkovojo svarbų kamuolį puolime, persvėrė rezultatą, o vėliau apsigynė nuo svarbios priešininkų atakos ir įtvirtino savo komandos pergalę.

„Philadelphia 76ers“: Kelly Oubre 25, Joelis Embiidas 24, Tobiasas Harrisas 18.

„Oklahoma City Thunder“: Chetas Holmgrenas 22, Lu Dortas ir Aaronas Wigginsapo 15, Isaiahas Joe 14.