Sausakimšame Kretingos sporto centre „Sūduva-Mantinga“ nupūtė žemaičius

Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 82:59 (23:12, 24:16, 22:8, 13:23) nepasigailėjo „Kretingos“.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nepasigailėjo „Kretingos“.<br> J.Mockaus nuotr.

Apr 4, 2024, 8:31 PM

Lenktynėse iki trijų pergalių marijampoliečiai išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1–1. Trečioji ekipų dvikova Marijampolėje bus žaidžiama šeštadienį 18.30 val.

Nuo pirmųjų minučių po krepšiu dominavęs Rytis Zabita kretingiškiams pelnė 12 taškų paeiliui (12:10), tačiau vidurio puolėjas buvo vienintelis šviesulys šeimininkų gretose ir jam atsisėdus ant suolo žemaičių puolimas visiškai sustojo.

Gynyboje sėkmingai žaidę marijampoliečiai spurtavo 13:0 atkarpa ir po Justo Nausėdo tolimo metimo, su pirmojo kėlinio sirena, įgijo dviženklį pranašumą (23:12).

„Sūduva-Mantinga“ neketino sustoti ir įgavo dar didesnį pagreitį. Tritaškius durstę svečiai likus 3 minutėms iki pirmosios mačo pusės pabaigos padidino persvarą iki 20 taškų (43:23).

Visgi pasitarimas per ilgąją pertrauką kretingiškiams nedavė jokio teigiamo impulso. Marijampoliečiai trečiajame kėlinyje dar labiau nurūko į priekį po 22:5 atkarpos ir klausimų dėl šių rungtynių nugalėtojo susirinkusiems nebekėlė (69:36).

Marijampolės ekipoje išsiskyrė Nausėdas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 19 taškų (3/6 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 2 perimti kamuoliai bei 24 naudingumo balai.

Kretingiškiams Zabita per 17 minučių pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 3/4 baud. metimai), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 17 efektyvumo balų.

Šioje dvikovoje svečiai rungtyniavo be Antano Udro.

Kretinga“: Rytis Zabita (6/8 dvit.) ir Justas Žiubrys (2/7 dvit., 3/6 trit.) po 15, Edgaras Danys 10 (5 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Justas Nausėdas 19 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Vytautas Šulskis 16 (4/4 trit., 5 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas (5/7 dvit., 5 rez. perd.) ir Giedrius Bergaudas (7/11 dvit., 6 atk. kam.) po 14.