Gavo pamokų: J. Valančiūnas apstumdė jaunąjį V. Wembanyamą

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse ietis surėmė Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (45/32) bei „San Antonio Spurs“ (19/58), kurioje rungtyniauja Victoras Wembanyama, komandos.

J.Valalančiūnas pranoko V.Wembanyamą.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2024, 8:27 AM, atnaujinta Apr 6, 2024, 8:30 AM

Lietuvis ne kartą dalino meistriškumo pamokas pirmajam praėjusių metų NBA naujokų biržos šaukimui, tačiau jo klubas liko be pergalės – „Pelicans“ krito namuose 109:111 (27:18, 34:33, 25:35, 23:25).

Nors J.Valančiūnas didžiąją rungtynių dalį naudojosi savo jėgos pranašumais prieš jaunąjį varžovą, bet būtent V.Wembanyama tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms sugebėjo perimti itin svarbų kamuolį ir išprovokuoti pergalę įtvirtinusią pražangą.

Pastaruoju metu mažai žaisti gaunantis lietuvis šį kartą spindėjo ryškiausiomis spalvomis – J.Valančiūnas per 28 minutes įmetė 26 taškus (10/11 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu su J.Valančiūnu ne kartą po krepšiu apsistumdęs prancūzas pasižymėjo įmesdamas 17 taškų, atkovodamas 12 kamuolių ir atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus.

„New Orleans Pelicans“: C.J. McCollumas 31, Jonas Valančiūnas 26, Trey Murphy 16.

„San Antonio Spurs“: Devonte Grahamas 20, Victoras Wembanyama 17, Julianas Champagnie 15.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?