Buvę „Ryto“ varžovai ir Lietuvoje žaidusių legionierių klubas išplėšė lemiamus mačus FIBA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose LKL žaidę krepšininkai sužaidė skirtingus mačus

FIBA Čempionų lygoje tęsiasi atkrintamosios (ketvirtfinaliai), kuriose lemiamus mačus išplėšė buvę Vilniaus „Ryto“ varžovai Atėnų „Peristeri“ ir buvusių Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ legionierių atstovaujamas Bursos „Tofaš“ klubas.

Glynnas Watsonas ir Željko Šakičius<br> FIBA nuotr.

Apr 10, 2024, 11:18 PM, atnaujinta Apr 11, 2024, 12:24 AM

Vassilio Spanoulio treniruojama Atėnų „Peristeri“ namuose be didesnio vargo 90:62 (19:14, 27:20, 23:14, 21:14) su praėjusių metų FIBA Čempionų lygos nugalėtojais Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkais ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Graikų klubą į pergalę vedė Joe Raglandas. „Rytą“ skandinęs gynėjas šiame susitikime per 22,5 minutės pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 27 naudingumo balus.

Kėdainių „Nevėžyje-Optibet“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelyje“ Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) žaidęs Jermaine‘as Love‘as „Peristeri“ gretose įmetė 15 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Tuo tarpu Bonos ekipoje rezultatyviausiai žaidė buvęs Jonavos „CBet“ legionierius Glynnas Watsonas. Gynėjas per 30 minučių aikštelėje pelnė 13 taškų (3/8 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 8 atkovotus kamuolius, išdalino 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 kartus ir užfiksavo 15 naudingumo balų pasirodymą.

Lemiamas mačas Bonoje įvyks balandžio 16 dieną.

Primename, kad su „Peristeri“ „Rytas“ susidūrė įkrintamųjų į „Top 16“ etape, kur 2:0 įveikė vilniečius.

Kitame mače namuose Bursos „Tofaš“ 90:81 (21:26, 22:12, 25:25, 22:18) įveikė Tenerifės „Lenovo“ krepšininkus ir taip pat išlygino serijos rezultatą (1:1).

Bursos ekipą į pergalę vedė Calebas Homesley. Gynėjas per 31 minutę sumetė 26 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 29 naudingumo balus.

Buvęs Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Austinas Wiley per 11 minučių aikštėje spėjo pelnyti 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baud.), atkovoti 3 kamuolius, perimti 2 kamuolius ir surinkti 8 naudingumo balus.

Ne vienerius metus Panevėžyje rungtyniavęs Željko Šakičius per 28,5 minutės taip pat įmetė 4 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 atkovotus kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir mačą vainikavo 4 naudingumo balais.

„Lenovo“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo fenomenalus Kyle‘as Guy‘us. Amerikietis gynėjas per 30 minučių Turkijos klubui atseikėjo 34 taškus (4/11 dvit., 5/10 trit., 11/11 baud.) ir surinko 25 naudingumo balus.

Lemiamas susitikimas Tenerifėje įvyks balandžio 17 d.

REPORTERIS: esminiai pokyčiai Vilniaus oro uoste