Pasakos pabaiga: nutrūko D. Sabonio dvigubų dublių serija

Domantui Saboniui nepavyko užfiksuoti 62-ojo dvigubo dublio iš eilės, o jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (45/34) patyrė pralaimėjimą.

Nutrūko D. Sabonio dvigubų dublių serija<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2024, 7:39 AM, atnaujinta Apr 10, 2024, 7:41 AM

Lietuvio klubas išvykoje 105:112 (31:28, 33:17, 23:39, 18:28) nusileido „Oklahoma City Thunder“ (54/25) ekipai.

D.Sabonis surinko 8 taškus (2/7 dvit., 4/7 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas.

Su šiuo pasirodymu tuo pačiu nutrūko rekordinė lietuvio serija. Aukštaūgis buvo užfiksavęs 61 dvigubą dublį paeiliui, o tokiu pasiekimu negali pasigirti joks kitas NBA krepšininkas.

Šiame sezone lietuvis surinko net 74 dvigubus dublius.

Rungtynėse prieš Oklahomos klubą, „Kings“ antrajame kėlinyje turėjo net 20 taškų persvarą (64:44), tačiau po pertraukos greitai ją iššvaistė ir jau ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai rezultatą persvėrė.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos Sakramento klubas pirmavo 105:104, bet „Thunder“ krepšininkai sugebėjo rungtynes užbaigti spurtu 8:0 bei šventė pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Shai Gilgeousas-Alexanderis, kuris pelnė 40 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ komandoje De’Aaronas Foxas surinko 33 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 40, Lu Dortas 18, Chetas Holmgrenas 15.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Keonas Ellisas 26, Keeganas Murray 15.

REPORTERIS: esminiai pokyčiai Vilniaus oro uoste