Trenerio pasitikėjimo sulaukęs J. Valančiūnas sėkmingai pasinaudojo gautomis minutėmis

Jonas Valančiūnas buvo itin pastebimas, o „New Orleans Pelicans“ (47/32) šventė pergalę.

Jonas Valančiūnas<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2024, 8:27 AM

Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 110:100 (28:27, 24:28, 35:23, 23:22) įveikė „Portland Trail Blazers“ (21/58).

Pastaruoju metu vis mažiau rungtyniaujantis JV ant parketo praleido 21 minutę. Per jas aukštaūgis pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ kelių spurtų dėka iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje, o lemiamame ketvirtyje pradėjo dominuoti ir netgi buvo įgavę 20 taškų pranašumą (104:84).

Nugalėtojus į priekį vedė Trey’us Murphy, kuris pelnė 31 tašką (4/5 dvit., 5/12 trit., 8/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose Deandre Aytonas per pelnė 30 taškų (15/21 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 13 kamuolių.

Lietuvio atstovaujamas klubas su 47 laimėjimais užima 6-ąją vietą Vakarų konferencijoje. Portlando ekipa su 21 pergale rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

„Trail Blazers“: Deandre Aytonas 30, Scootas Hendersonas 19, Krisas Murray 14.

„Pelicans“: Trey Murphy 31, C.J. McCollumas 29, Zionas Williamsonas 22.

REPORTERIS: esminiai pokyčiai Vilniaus oro uoste