J. Tayloro šou įkvėpti „Wolves“ nupūtė „M Basket“

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (18/8) pergalingai pašventino savo naująjį pavadinimą bei namų arenos parketą. Nedo Pacevičiaus ekipa sostinėje 104:78 (26:21, 30:23, 23:15, 25:19) sutriuškino Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11/14) ir toliau tvirtai laikosi trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Jeffery Tayloras<br>V.Skaraičio nuotr.
 Rasheedas Sulaimonas ir Giedrius Staniulis<br> T.Bauro ir Betsafe-LKL nuotr.

2024-04-10 18:26, atnaujinta 2024-04-10 20:50

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui geriau startavę šeimininkai pirmavo 16:7. Panašų atstumą nuo varžovų jie išlaikė iki ketvirčio pabaigos, bet tuomet tritaškį paskutinę sekundę smeigęs Kay'us Bruhnke kiek priartino savo ekipą – 21:26.

Antrąjį kėlinį mažeikiečiai pradėjo net keturiais tritaškiais per porą minučių, taip išsiverždami į priekį 33:30. Į tai vilniečiai atsakė įspūdinga atkarpa 20:2, po kurios jau jie įgijo solidžią persvarą (50:35). Svečiai tuomet vėl atkuto, bet Rasheedo Sulaimono tolimas metimas prieš pat pertrauką sugrąžino jo komandai dviženklį pranašumą – 56:44.

Ant parketo „Wolves Twinsbet“ krepšininkai sugrįžo nenusiteikę juokauti – per kelias minutes jų atotrūkis pasiekė 20 taškų (66:46). Lygiai tiek pat taškų ekipas skyrė prieš paskutinįjį kėlinį – 79:59. Galiausiai per paskutinę rungtynių atkarpą skirtumas augo iki pat finalinės sirenos.

Puikų mačą sužaidė J. Tayloras, kurio sąskaitoje – 24 taškai (4/5 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai bei 33 naudingumo balai. Jam tai – geriausias karjeros susitikimas „Betsafe-LKL“ čempionate.

Eigirdas Žukauskas prie laimėjimo prisidėjo 21 tašku ir 18 naudingumo balų. Universalus buvo Garrisonas Brooksas, pelnęs 8 taškus, atkovojęs 7 ir perėmęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 17 naudingumo balų.

Po kone pusmečio susitikimui pirmąkart buvo registruotas Artūras Žagaras, baigiantis reabilitaciją po sunkios kelio traumos. Visgi latvis ant parketo dar neišbėgo.

K. Bruhnke spindėjo pralaimėtojų gretose – 17 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 20 naudingumo balai.

Alexas Antetokounmpo per beveik 20 minučių atrodė slogiai. Graikas iš žaidimo pataikė tik 2 metimus iš 11, suklydo 4 kartus ir nepaisant 8 taškų, aikštelę paliko su -5 naudingumo balais.

Mažeikiečiai šįkart vertėsi be Martyno Paliukėno, susimušusio koją.

„Wolves Twinsbet“: Jeffery Tayloras 24, Eigirdas Žukauskas 21, re'shawnas Thurmanas 11, Rasheedas Sulaimonas 10, Regimantas Miniotas 9, Garrisonas Brooksas ir Vaidas Kariniauskas po 8, Christianas Mekowulu 6.

„M Basket-Delamode“: Kay'us Bruhnke 17, Kamau Stokesas ir Danielis Dolencas po 12, Jokūbas Rubinas 9, Alexas Antetokounmpo 8, Einaras Tubutis 7, Giedrius Staniulis 6.

REPORTERIS: esminiai pokyčiai Vilniaus oro uoste