Eilinį dviženklį pranašumą iššvaistę „Lakers“ atsidūrė ant bedugnės krašto

„Los Angeles Lakers“ trečią kartą iš eilės Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje iššvaistė dviženklį pranašumą ir atsidūrė ant iškritimo ribos.

Eilinį dviženklį pranašumą iššvaistę „Lakers“ atsidūrė ant bedugnės krašto<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 26, 2024, 8:38 AM

Los Andželo klubas namuose 105:112 (33:23, 20:26, 22:34, 30:29) pripažino „Denver Nuggets“ pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lakers“ turėjo 12 taškų persvarą, kuomet pirmavo 37:25. Visgi pranašumo Darvino Hamo auklėtiniai išlaikyti nesugebėjo ir jau ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo pirmaudami 83:75.

Lemiamo ketvirčio metu čempionų titulą ginantys „Nuggets“ krepšininkai užtikrintai kontroliavo situaciją ir šventė pergalę.

Serijoje iki 4 pergalių „Nuggets“ pirmauja 3:0.

Įdomu, jog visose šios serijos rungtynėse, „Lakers“ krepšininkai turėjo dviženklius pranašumus, tačiau nė karto nesugebėjo tuo pasinaudoti.

Denverio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Aaronas Gordonas, kuris pelnė 29 taškus (12/17 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir 3 atliko rezultatyvius perdavimus.

Nikola Jokičius nugalėtojams surinko 24 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ ekipoje išsiskyrė Anthony Davisas. Aukštaūgis pelnė 33 taškus (14/23 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

LeBrono Jamesas rungtynes užbaigė su 26 taškais (11/14 dvit., 1/6 trit., 1/2 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

„Lakers“: Anthony Davisas 33, LeBronas Jamesas 26, Austinas Reavesas 22.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 29, Nikola Jokičius 24, Jamalas Murray’us 22.