Vokiečio šou leido „Magic“ išlyginti atkrintamųjų serijos rezultatą

Franzo Wagnerio vedama „Orlando Magic“ namuose nukovė „Cleveland Cavaliers“ krepšininkus ir išlygino atkrintamųjų serijos rezultatą.

Franzas Wagneris<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-04-27 22:35, atnaujinta 2024-04-27 23:10

„Magic“ savo žiūrovų akivaizdoje 112:89 (22:23, 29:37, 37:10, 24:19) įveikė „Cavaliers“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą (2:2).

„Magic“ į priekį tempė Franzas Wagneris, kuris per 39,5 minutės sumetė 34 taškus (11/14 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmoji pusė „Magic“ krepšininkams nebuvo itin sėkminga. Didžiąją dalį laiko aikštelės šeimininkai atsilikinėjo, o likus trims minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos „Cavaliers“ turėjo dviženklį pranašumą (42:52).

Vis dėlto viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje, kuomet ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai surengė spurtą 31:5 ir po 36 minučių žaidimo laiko jau patys turėjo solidų dviženklį pranašumą (88:70).

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos „Magic“ triuškino „Cavaliers“ beveik 30 taškų skirtumu (107:78), tačiau po to aikštelės šeimininkai išleido rezervinį penketą svečiams pavyko pralaimėti kiek padoresniu skirtumu (112:89).

„Cavaliers“ gretose ryškiausiai spindėjo centras Jarrettas Allenas. Krepšininkas per 28,5 minutės ant parketo įmetė 21 tašką (8/11 dvit., 5/7 baud.) ir sugriebė 9 atkovotus kamuolius.

Penktasis serijos mačas Klivlande įvyks balandžio 30-ąją.

„Magic“: Franzas Wagneris 34, Jonathanas Isaacas 14 (1/1 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam.), Markelle’as Fultzas (6/8 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud., 4 atk. kam.) ir Jalenas Suggsas (2/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud., 3 rez. perd., 7 klaid.) po 12, Wendellis Carteris 11 (2/3 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud., 5 atk. kam.), Paolo Banchero 9 (4/12 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud., 5 rez. perd., 4 atk. kam., 4 klaid.).

„Cavaliers“: Jarrettas Allenas 21, Donovanas Mitchellas 18 (4/10 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud., 6 rez. perd., 6 klaid.), Evanas Mobley (6/13 dvit., 2/2 baud., 9 atk. kam., 2 blok. met.) ir Dariusas Garlandas (3/6 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud., 6 rez. perd.) po 14.