L. Dončičiaus vakarėlis Los Andžele priartino „Mavericks“ prie laimėtos serijos

„Dallas Mavericks“ krepšininkus nuo vietos NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje skiria tik viena pergalė.

Luka Dončičius<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

May 2, 2024, 8:21 AM

Luka Dončičiaus vedama Dalaso ekipa išvykoje 123:93 (25:24, 31:22, 33:23, 34:24) sutriuškino „Los Angeles Clippers“ ekipą.

Serijoje iki 4 pergalių „Mavericks“ pirmauja 3:2.

Svečiai tolti pradėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet pirmaudami 48:44 pelnė 8 taškus be atsako ir susikūrė dviženklį pranašumą.

Po pertraukos Dalaso ekipa neatsipalaidavo ir tęsė pranašumo didinimą. Trečiajame kėlinyje „Mavericks“ surengę dar vieną spurtą (14:0) įgijo 23 taškų pranašumą (73:50) ir šio iki rungtynių galo nebešvaistė.

Dalaso komandoje nesustabdomai rungtyniavo Luka Dončičius. Slovėnas surinko 35 taškus (12/18 dvit., 2/8 trit., 5/5 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Šeštosios serijos rungtynės Dalase vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 4.30 val. Lietuvos laiku.

Serijos nugalėtojas susitiks su „Oklahoma City Thunder“ ekipa.

„Clippers“: Paulas George'as ir Ivica Zubacas po 15, Normanas Powellas 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35, Maxi Kleberas 15, Kyrie Irvingas ir Jadenas Hardy po 14.