Pergalę mažajame LKL finale iškovojęs M. Šernius klausė: „Ar norime griaužti parketą?“

2025 m. birželio 11 d. 23:26
Lrytas.lt
„Antroje mačo dalyje praradome 9 kamuolius, iš viso padarėme 20 klaidų. Čia kaip tenise „Didžiojo kirčio“ turnyre – klaidos kainuoja labai brangiai. Turėjome žaisti iki rungtynių pabaigos taip, kaip žaidėme 35 minutes“, – po pralaimėjimo kalbėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos strategas Nenadas Čanakas.
Daugiau nuotraukų (1)
Trečiadienį startavo LKL mažojo finalo serija, kurioje kovoja „Lietkabelio“ ir Jonavos „CBet“ klubai.
Nors 32-ąjį sezoną LKL kovojantis „Lietkabelis“ yra šios serijos įvardijamas favoritu, vis dėlto karingai atrodanti Jonavos komanda sukūrė nemenką sensaciją.
Antrą kartą per ketverių metų ekipos gyvavimą į kovą dėl bronzos medalių patekusi dabar jau Manto Šerniaus kariauna išvykoje 90:83 (23:22, 17:21, 19:22, 31:18) nukovė Panevėžį ir serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 1:0.
„Serija tik yra 1:0. Net ir jei bus 2:0, ji nesibaigs. Reikia trijų laimėjimų. Mes sieksime laimėti šią seriją“, – tikino N.Čanakas, prisimindamas prieš dvejus metus vykusią LKL mažojo finalo akistatą su „CBet“. Tuomet „Lietkabelis“ laimėjo seriją 3:2.
„Žinau, kad turime mobilizuotis. Vis dar galvoje žaidžiu tuos keturis kėlinius, – po pergalės kalbėjo Jonavos ekipos treneris Mantas Šernius. – Kokios nuotaikos? Tai kaip futbole – yra rezultatas 1:0, tačiau dar yra du kėliniai.
Turėsime būti maksimaliai susikaupę. Reikia pataisyti kelias klaidas ir po dviejų dienų vėl į mūšį. Mes norime to medalio, tačiau klausimas toks – ar norime ir galime susikaupti bei griaužti parketą.“

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.