Mūsiškiai 19:21 pripažino olimpinių čempionų pranašumą.
Mačas prasidėjo 11.20 val., tačiau rezultatui esant 1:2 prasidėjo lietus, dėl ko rungtynės buvo nukeltos.
Rungtynių eigoje lietuviams buvo pavykę išsiveržti į priekį 14:10, tačiau olandai greitai lygino rezultatą ir kova toliau tęsėsi taškas į tašką.
Rezultatui esant 19:19 Aurelijus Pukelis bandė tolimu metimu išplėšti pergalę, tačiau Worthy de Jongas blokavo metimą. Tačiau tai nebuvo blogiausia.
Olandas sugebėjo pats pagriebti blokuotą kamuolį ir suklaidinęs A.Pukelį paleido dviejų taškų vertą metimą, kuris skrodė tinklelį ir išplėšė pergalę.
Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai pasirodė 7 taškus pelnęs A.Pukelis. Evaldas Džiaugys ir Titas Januševičius pridėjo po 6 taškus, o Modestas Kumpys liko sausas.
Pergalingą metimą pataikę W.de Jongas pelnė 9 taškus.
Tai buvo jau antrasis lietuvių pralaimėjimas D grupėje. Pirmoje dvikovoje mūsiškiai 14:21 pripažino Ispanijos pranašumą.
D grupėje taip pat varžosi Didžioji Britanija ir Šveicarija, su kuriais lietuviai susitiks trečiadienį.
Geriausia grupės ekipa žengs tiesiai į ketvirtfinalį, antrąją ir trečiąją vietas užėmusios komandos žais aštuntfinalio etape.
