U18 Lietuvos rinktinė užsitikrino pirmąją vietą grupėje ir bilietą į ketvirtfinalį

2025 m. liepos 8 d. 20:09
LKF
Lietuvos rinktinės merginos (4/0) užsitikrino vietą U18 Europos B diviziono čempionato ketvirtfinalyje. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės ketvirtosiose C grupės rungtynėse 75:46 (18:11, 14:13, 19:6, 24:16) įrodė pranašumą prieš Ukrainos bendraamžes (3/1) ir garantavo sau pirmąją vietą grupėje bei vietą tarp aštuonių pajėgiausių čempionato rinktinių.
Daugiau nuotraukų (1)
Lietuvės iniciatyvą įgijo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 18:11, o po dviejų kėlinių mūsiškės buvo priekyje 32:24.
Vilniaus „NBA Basketball School“ arenoje vykusiose rungtynėse trečiąjį ketvirtį J. Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos krepšininkės laimėjo 19:6 ir prieš prasidedant lemiamai atkarpai pirmavo 51:30.
Ketvirtajame kėlinyje rungtynių kontrolės lietuvės iš savo rankų nepaleido ir Europos čempionate šventė jau ketvirtąją pergalę iš eilės.
Dviženklį taškų skaičių mūsiškių gretose surinko Ugnė Viščinskytė (12), Gabija Galvanauskaitė (10), Gela Kačinskaitė (10) ir Gytė Pupelytė (10).
Ukrainos rinktinei Valerija Kutsenko pelnė 10 taškų.
Lietuvos rinktinė grupės etapą užbaigs trečiadienį, kuomet susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos (1/3) krepšininkėmis. Rungtynės Vilniuje, Žemynos g. 14, prasidės 18:00 val.
Tuomet lietuvės kelsis į Alytaus areną, kurioje vyks Europos čempionato atkrintamosios varžybos ir svarbiausios kovos dėl bilieto į elitinį A divizioną.
Įėjimas į visas čempionato rungtynes – nemokamas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.