Aiškėja kita Kauno „Žalgirį“ palikusio G. Krapiko karjeros stotelė

2025 m. rugpjūčio 6 d. 15:50
Lrytas.lt
Šį tarpsezonį Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su ilgamečiu komandos trenerių štabo nariu Gintaru Krapiku. 64-erių specialistas savo karjerą turėtų tęsti Europos taurės klube. Kaip praneša 15min.lt žurnalistas Rokas Pakėnas, Kauno „Žalgirio“ simbolis yra arti susitarimo su lietuviškuoju Londono „Lions“ klubu.
Daugiau nuotraukų (3)
G. Krapikas į „Žalgirį“ sugrįžo 2022 metais ir šiuo laikotarpiu asistavo Kaziui Maksvyčiui bei italui Andrea Trinchieri.
Kauno „Žalgirio“ akcininko Tomo Okmano valdoma bendrovė „Tesonet“ praėjusią vasarą įsigijo Londono „Lions“ komandą, todėl artėjančiame sezone šiame klube netrūks lietuviškų akcentų.
Komandos vyriausiuoju treneriu oficialiai paskelbtas vyriausiojo trenerio karjerą pradedantis Tautvydas Sabonis, jam talkins kartu iš „Žalgirio“ į Jungtinę Karalystę persikeliantis praėjusį sezoną Kauno ekipos štabe dirbęs Vytautas Pliauga.
Lietuvių yra ir „Lions“ komandos vadovų gretose. Praėjusio sezono viduryje Panevėžio „Lietkabelį“ palikęs Martynas Purlys prisijungė prie naujojo projekto Jungtinėje Karalystėje ir užima generalinio direktoriaus pareigas.
Komercijos direktoriumi Europos taurėje artėjantį sezoną žaisiančiame klube dirba buvęs LKL vykdomasis direktorius Justinas Liaudinskas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.