Kauno „Žalgiris“ trečiadienį 20 valandą Nemuno saloje pradės dvigubos Eurolygos savaitės kovas rungtynėmis prieš Stambulo „Anadolu Efes“, o penktadienį susitiks su Belgrado „Partizan“ ekipa. Pastarojo laikotarpio „Žalgirio“ svarbiausius klausimus apžvelgęs Virginijus Šeškus atskleidė, kas kauniečiams bus svarbiausia siekiant pergalių.