„Žalgiris“ Eurolygos mače serbų „Crvena Zvezda“ pasitiks sausakimša arena

2026 m. sausio 7 d. 17:04
Lrytas.lt
Vieninteles sausio mėnesio Eurolygos namų rungtynes Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužais pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje.
Daugiau nuotraukų (1)
Šį penktadienį žalgiriečiai susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa, o į šią Eurolygos 21-ojo turo dvikovą išparduoti visi bilietai.
Tai bus jau 31-osios iš eilės „Žalgirio“ Eurolygos namų rungtynės, į kurias išperkami visi bilietai.
Po to kauniečių laukia net keturios Eurolygos išvykos, nes likusią sausio mėnesio dalį „Žalgirio“ arenoje karaliaus UEFA Europos futsal čempionatas.
Dėl jo į Garliavos sporto ir kultūros centrą (Vasario 16-osios g. 8, Garliava) yra perkelti sausio 25 d. mačas su Kėdainių „Nevėžiu-Paskolų klubu“ ir vasario 1 d. susitikimas su Jonavos „Jonavos Hipocredit“.
Su Jonavos komanda Garliavoje sausio 17 d. bus sužaistos ir Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio etapo atsakomosios rungtynės.
Krepšinis į Nemuno salą sugrįš tik vasario 3 d., kai čia atvyks „Monaco“ krepšininkai.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.