Madrido klubas savų sirgalių akivaizdoje 80:61 (21:14, 22:17, 20:16, 17:14) pranoko „Barcelona“ (14/8) krepšininkus.
Jono Mačiulio akivaizdoje vykusiose rungtynėse intrigos nebuvo – „Real“ kontroliavo reikalus aikštėje nuo pat pirmųjų mačo minučių.
Pirmoje rungtynių pusėje „Barcelona“ dar bandė rodyti energiją, nuo varžovų atsilikdama „koviniu“ skirtumu, bet po pertraukos mačo nugalėtojo klausimas jau buvo aiškus.
Susiję straipsniai
Ketvirtajame kėlinyje „Real“ įgijo dviženklį pranašumą, o pagrindinis Ispanijos čempionų raktas į pergalę buvo gera gynyba (prieš kelias savaites Ispanijos krepšinio čempionate vykusiose rungtynėse katalonai į „Real“ krepšį buvo sukratę 105 taškus).
Tuo metu penktadienį Eurolygos rungtynėse buvo visai kita istorija – „Barcelona“ šiame mače nepirmavo nė karto.
Nugalėtojus į pergalę vedė įprastai puolime dažnai nežibantys Usmanas Garuba bei Gabrielis Deckas.
U.Garuba pasižymėjo pelnydamas 16 taškų ir surinkdamas 19 naudingumo balų, o G.Deckas pataikė visus keturis mestus tolimus metimus.
Visišką košmarą išgyventi turėjo „Barcelona“ žvaigždė Kevinas Punteris. Neabejotinas katalonų puolimo lyderis šį kartą prametė visus iš žaidimo mestus metimus (0/6) ir aikštę paliko tik su trimis baudų metimais pelytais taškais.
Madrido „Real“: Usmanas Garuba 16, Gabrielis Deckas ir Mario Hezonja po 12, Walteris Tavaresas 11, Trey’us Lylesas 9.
„Barcelona“: Dario Brizuela 13, Nicolasas Laprovittola 12, Tornikė Šengelija 10, Tomašas Satoransky 9.























