Po Eurolygos rungtynių – fanų akibrokštas prieš „Olympiakos“ vadovus

2026 m. kovo 25 d. 09:15
Lrytas.lt
Antradienio vakarą paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Valencia Basket“ komandą, 85:84 palaužusi Pirėjo „Olympiakos“ pasipriešinimą. Pasibaigus kovai Graikijos klubas išplatino pranešimą apie Valensijos sirgalių elgesį.
Daugiau nuotraukų (11)
Pasak „Olympiakos“, „Valencia Basket“ fanai apspjaudė vieną Pirėjo ekipos savinininkų Panagiotį Angelopoulą ir klubo viceprezidentą Giorgą Skindiliasą.
„Pasibaigus rungtynėms, kai gerb. Panagiotis Angelopoulas (kuris buvo su savo mažamečiu sūnumi) ir Giorgos Skindilias ėjo iš arenos, Valensijos fanai juos apspjaudė. Namų komanda nesiėmė visiškai jokių apsaugos priemonių, kad to būtų išvengta“, – teigiama „Olympiakos“ pranešime.
„Olympiakos“ patyrė 12-ąjį pralaimėjimą šiame sezone ir vis dar yra antrojoje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje. Vis dėlto 22 pergales turintis Pirėjo klubas vos vienu laimėjimu lenkia tiek Madrido „Real“, tiek ir „Valencia Basket“, tačiau abi Ispanijos ekipos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.
Pirėjo „Olympiakos“ – vienintelė Eurolygos komanda, reguliariajame sezone rungtyniavusi jau 34 kartus.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.