Nepaisant laimėjimo, nulėmusio, kad kitą savaitę Nemuno saloje vyksianti dvikova su „Paris Basketball“ tiesiogiai lems, ar „Žalgiris“ rungtyniaus atkrintamosiose, ar į jas turės prasibrauti įkrintamųjų keliu, kauniečių treneris į reporterės klausimą apie pergalės priežastis atsakė ganėtinai trumpai.
„Visų pirma, antrojoje pusėje geriau gynėmės. Nepaisant to, norėjau, kad žaidėjai geriau išnaudotų pražangas“, – savo norą išreiškė T. Masiulis.
Visgi netrukus buvo galima išgirsti ir pozityvią natą.
Susiję straipsniai
„Puolime buvome kantrūs, žinojome, ką norime daryti. Esu laimingas dėl žaidėjų ir mūsų fanų. Čia, tokioje atmosferoje, laimėti nėra lengva. Turime visa tai tęsti“, – kalbėjo T. Masiulis.
22 pergales ir 15 pralaimėjimų turintis „Žalgiris“ šiuo metu rikiuojasi šeštoje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje. Tiek pat pergalių turi ir vieta aukščiau esantis Tel Avivo „Hapoel“ klubas, tačiau jie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.
„Patys žaidėjai yra profesionalai ir supranta situaciją. Tikrai visiems buvo sunku pralaimėti tokiu būdu, kirto per galvas, bet nėra kada gailėtis, kaip ir minėjau, šioje Eurolygoje nėra kada stipriai džiaugtis, ir nėra kada liūdėti pralaimėjus, nes rungtynės eina po rungtynių, todėl reikia rasti savyje jėgų“, – kalbėjo T. Masiulis.
Treneris pakomentavo ir rungtynių su „Partizan“ planą bei pagrindines idėjas.
„Mintis buvo tokia, kad mūsų gynėjai turi būti agresyvūs ir veržtis, o jie tai ir padarė. Kiekvienas galime turėti blogas rungtynes, prisiminus mačą su Dubajaus klubu, tai čia nėra nieko blogo – turime 38 rungtynes, tad tą lygį išlaikyti labai sunku ir visos komandos banguoja. Bet mintis buvo, kad gynėjai greičiau įeitų į žaidimą ir greičiau pamirštų tas praėjusias rungtynes“, – atsakė T. Masiulis.
37-ąjį savo Eurolygos mačą „Hapoel“ žais šį sekmadienį, balandžio 12-ąją, su Tel Avivo „Maccabi“.



