Kaune – neeilinė šventė: antradienį legendinėje sporto halėje vyko Lietuvos sporto universiteto absolventų išleistuvės bei diplomų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo ir šalies krepšinyje puikiai pažįstami veidai. Diplomai buvo įteikti Lietuvos rinktinės kapitoniui Jonui Valančiūnui bei Kauno „Žalgirio“ trenerio Tomo Masiulio asistentui Renaldui Seibučiui bei Jonavos komandos treneriui Steponui Babrauskui. Šventėje taip pat dalyvavo žinomi šalies krepšinio specialistai Kęstutis Kemzūra ir Ramūnas Butautas. Renginio dalyvius savo pasirodymu džiugino atlikėjas Pijus Opera. Kviečiame pasigrožėti šventės kadrais.