A. Skujytė Europos čempionato finale liko 11 vietoje (komentaras, video)

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų rutulio stūmimo varžybų finale Austra Skujytė užėmė 11-ą vietą ir aplenkė vieną sportininkę. Pirmąją vietą iškovojo vokietė Nadine Kleinert, rutulį nustūmusi 19, 18 m.

A. Skujytė geriausiu pirmu bandymu rutulį nustūmė 16,53 m.<br>"Reuters"

Jun 30, 2012, 6:09 AM, atnaujinta Mar 18, 2018, 2:31 PM

Sidabras atiteko rusei Irinai Tarasovai (18 m 91 cm), o bronza - italei Chiarai Rosai (18 m 47 cm.).

32-ejų lietuvė geriausiu pirmu bandymu rutulį nustūmė 16,53 m. Antrasis bandymas nebuvo įskaitytas, o trečiuoju rutulys skriejo 16,50 m.

„Savo pasirodymą vertinu gerai, - po Europos čempionato kovų teigė A. Skujytė. - Mano tikslas buvo patekti į finalą. Jį ir pasiekiau. Finale norėjau nustumti už septyniolikos metrų ribos. Gaila, tačiau nepavyko. Nors būta įvairiausių kalbų, šiuo metu jaučiuosi išsigydžiusi visas traumas. Dabar tęsiu pasiruošimą Londono olimpinėms žaidynėms, ten tikiuosi viskas bus gerai.“

2010-aisiais vykusiame Europos čempionate A. Skujytė užėmė 12-ąją vietą.

Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 18 sportininkių, Londono olimpinių žaidynių septynkovės varžyboms besirengianti A. Skujytė buvo taip pat 11-a (16 m 73 cm).

Moterų 800 m bėgimo varžybų finale Lietuvos atstovė Natalija Piliušina finišavo paskutinė - aštunta.

21-erių bėgikė distanciją įveikė per 2 min. 6,59 sek.

Nugalėjo rusė Jelena Aržakova - 1 min. 58,51 sek. Sidabro medalį pelnė britė Lynsey Sharp (2.00,52), o bronza atiteko kitai rusei Irinai Maračevai (2.00,66).

N. Piliušina pusfinalyje tarp 18 dalyvių buvo šešta (2.02,12).